تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - محبوبیت احمدی‌نژاد تا زمانی ادامه دارد كه مطیع مقام معظم رهبری باشد
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

فاطمه رجبی استاد دانشگاه و كارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بیست و سی با بیان اینكه احمدی‌نژاد بر اساس گفتمان مهدویت و گفتمان انقلاب اسلامی روی شانه‌های جریان حزب‌الله قرار گرفت و به نهاد ریاست جمهوری رسید، گفت: منظور از حزب‌الله جریان سیاسی خاصی نیست، بلكه منظور حزب‌الله غیرمصطلح یعنی تمامی مردم مومن، هیئتی و مذهبی ایران اسلامی. 

وی با بیان اینكه محبوبیت امروز احمدی‌نژاد نیز به خاطر گفتمان مهدویت و گفتمان انقلاب اسلامی است، افزود: این محبوبیت تا زمانی ادامه خواهد داشت كه جریان حزب‌الله شانه از احمدی‌نژاد خالی نكرده باشد، چرا‌كه گفتمان عدالتخواهی و مهدویت احمدی‌نژاد با حضور ملت حزب‌الله در صحنه معنا پیدا می‌كند. 

این كارشناس مسایل سیاسی با بیان اینكه جریان انحرافی در كشور قصد دارد القا كند كه احمدی‌نژاد گفتمان مهدویت و عدالتخواهی را به وجود آورده است، تصریح كرد: در كتاب رنسانس اسلامی 84 نوشته‌ام كه گفتمان مهدویت در نزد ملت حزب‌الله از ابتدا وجود داشت اما آقای خاتمی و آقای هاشمی به اذعان خود آمریكایی‌ها از این گفتمان حمایت نكردند اما چون آقای احمدی‌نژاد نام این گفتمان را شعار تبلیغاتی خود قرار داد، ملت حزب‌الله به او رأی مثبت داد. 

رجبی ‌با بیان اینكه ملت حزب‌الله هیچ‌گاه با هیچ فردی و هیچ جریانی عقد اخوت نبسته‌ است، گفت: ‌برای حزب‌الله فقط اصول و معیار مهم است و تا زمانی كه افراد مطابق با این اصول و معیارهای ارزشی باشند، مورد حمایت قرار خواهند گرفت اما اگر زمانی افراد از این اصول عدول كنند، ملت حزب‌الله تضمینی برای حمایت از این افراد ندارند. 

وی با بیان اینكه احمدی‌نژاد در برخی اصول غیرقابل انتظار عمل كرده است، گفت: آقای احمدی‌نژاد بداند اگر بخواهد مطابق با اصول گفتمان مهدویت و عدالتخواهی كه تبعیت از ولی فقیه و مقام معظم رهبری محور آن است، عمل نكند قطعا از بهشت حزب‌الله خارج خواهد شد و جریان حزب‌الله نه تنها او را طرد خواهد كرد بلكه موضعی صریح و شفاف علیه او اعمال خواهند كرد. 

نویسنده كتاب احمدی‌نژاد معجزه هزاره سوم با بیان اینكه ملت حزب‌الهی ایران تا ‌هنگام تبعیت احمدی‌نژاد از ولی فقیه، او را روی شانه‌های خود نگه خواهند داشت، گفت: آقای احمدی‌نژاد تصور نكند كه 25 میلیون رأی دارد و این افراد به خاطر شخص احمدی‌نژاد به او رأی داده است. نه این طور نبوده است چراكه ملت به خاطر گفتمان انقلاب اسلامی به احمدی‌نژاد رأی دادند و هر زمان كه گفتمان را در خطر ببینند، علیه جریان متهاجم به گفتمان انقلاب بسیج خواهند شد. 

رجبی با بیان ‌اینكه یك جریان انحرافی با هدف منحرف كردن دولت از گفتمان انقلاب اسلامی در بین خودی‌ها نفوذ كرده است،‌ گفت كه باید هشدارهای دلسوزان انقلاب از جمله آیت‌الله مصباح‌یزدی را جدی بگیریم. 


برچسب ها:محبوبیت احمدی‌نژاد، رجبی،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : چهارشنبه 31 فروردین 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User