تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - تهدید و تجاوز زنان فعال اجتماعی بحرین به دلیل مخالفت با رژیم حاكم
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

زهره الهیان در گفت‌وگو با خبرنگار زنان باشگاه خبری بیست و سی: اظهار داشت: شرایطی كه هم‌اكنون در بحرین شاهد آن هستیم و ظلم و جنایتی كه علیه مردم مسلمان این كشور صورت می‌گیرد، مسائلی است كه با هیچ منطقی سازگار نیست. 

وی افزود: زنان و كودكان بی‌دفاع بحرین در شرایط نامساعدی به سر می‌برند و زنان فعال اجتماعی كه به مخالفت با رژیم حاكم برخواسته‌اند، به طور مرتب تهدید شده یا مورد تجاوز قرار می‌گیرند. 

رئیس كمیته حقوق بشر مجلس با بیان اینكه جنازه‌های بسیاری از زنان مخالف با رژیم حاكم در بحرین به خانواده آنها تحویل داده می‌شود، عنوان كرد: این وقایع هر انسان آزاده‌ای را به مقابله با كشتار مردم بحرین دعوت می‌كند. 

الهیان ادامه داد: علاوه بر بحث نقض حقوق زنان و كودكان، سایر اتفاقاتی كه در بحرین رخ می‌دهد با مبانی حقوق بین‌الملل سازگار نیست؛ این اقدامات بدون توجه به حقوق بین‌الملل اتفاق می‌افتد. 

وی با اشاره به اینكه پزشكانی كه مسئول درمان مجروحان هستند، دستگیر و شكنجه شده و مجروحان نیز از بیمارستان‌ها ربوده شده و در زیر شكنجه به شهادت می‌رسند، اظهار داشت: سكوت مجامع بین‌المللی در مقابل این فجایع، تعجب جامعه جهانی را برانگیخته است. 

رئیس كمیته حقوق بشر مجلس بیان كرد: برخی از مسئولان مجامع بین‌المللی در مقابل این فجایع بحرین فقط به ابراز نگرانی اكتفا كرده‌اند و در این میان جایگاه سازمان ملل به عنوان حامی صلح و امنیت زیر سؤال است و اگر در شورای حقوق بشر و امنیت سازمان ملل، مسئله بحرین مطرح نشود، جایگاه این سازمان به شدت زیر سؤال می‌رود. 

الهیان تصریح كرد: ایران درخواست تشكیل نشست ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل به منظور بررسی فجایع بحرین را مطرح كرد و نمایندگان ما در ژنو این درخواست را عنوان كردند اما با مخالف شدید كشورهای عربی و غربی روبه‌رو شدند. 


برچسب ها:تهدید و تجاوز زنان فعال، زهره الهیان،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : جمعه 2 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User