تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - رویكرد مشترك دولت و مجلس موجب حل مسائل می‌شود
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی


به گزارش بیست و سی:س به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای "كمیسیون كشاورزی، آب و منابع طبیعی "، بخش كشاورزی را به علت نقش آن در تأمین امنیت غذایی و ایجاد اشتغال، از مسائل درجه اول كشور برشمردند و خاطرنشان كردند: رفع خلأهای قانونگذاری در این بخش با همفكری مجلس و دولت، و نگاه كلان و جامع نگر، زمینه ساز ارتقاء جایگاه كشاورزی و برطرف شدن مشكلات آن می شود. 

ایشان با اشاره به نقش مجلس در وضع قوانین مورد نیاز بخش كشاورزی خاطرنشان كردند:قانونی كه تصویب می شود برای اجرا شدن است به همین دلیل باید از ابتدا امكان اجرایی شدن قانون، براساس شرایط گوناگون، اقتضائات كشور و نگاه كلی، اصولی و همه جانبه ملاحظه شود و مدنظر قرار گیرد. 
حضرت آیت الله خامنه ای رسیدن به نگاه اصولی در بخش كشاورزی را مستلزم تعامل و همكاری صمیمانه مجلس و دولت دانستند و افزودند: در بعضی از دوره ها، تصور غلطی وجود داشت كه حتماً رویكرد دولت و مجلس، دو رویكرد جداگانه باشد و هركدام از این دو قوه، استقلال خود را در نفی دیگری بدانند در حالیكه با رویكرد مشترك دولت و مجلس مسائل، حل می شود. 
ایشان تأكید كردند: مصوبات مجلس به عنوان قانون، قطعاً مورد حمایت رهبری است و قانون هم باید عمل شود اما مجلس هم در مصوبات باید نیازهای دولت را مدنظر قرار دهد. 
رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار بر یكپارچه سازی زمینهای كشاورزی، كم كردن هزینه تولید با مدرن سازی ابزارآلات و پیشبرد طرحها با نگاه علمی تأكید كردند. 
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به هدفمندی یارانه ها و تدوین بسته حمایتی دولت از بخش كشاورزی خاطرنشان كردند: اجرای قانون هدفمند كردن یارانه ها حقاً و انصافاً از اقدامات بزرگ و شجاعانه دولت است و نباید با تمسك به برخی مشكلات آن را تضعیف كرد. 
رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن تشكر از تلاشهای كمیسیون كشاورزی آب و منابع طبیعی و تمجید از سطح علمی و كارآزمودگی اعضای كمیسیون خاطرنشان كردند: این كمیسیون ضمن اولویت بندی مسائل كشاورزی با اهتمام و جدیت موضوعات را پیگیری كنند. 
در ابتدای این دیدار رئیس كمیسیون كشاورزی آب و منابع طبیعی و دو تن از اعضای كمیسیون نظرات، مشكلات و پیشنهادات خود را مطرح كردند. 


برچسب ها:موجب حل مسائل، رهبر معظم انقلاب،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User