تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - فریادهای ملت ایران علیه آمریكا در تمامی كشورهای منطقه شنیده می‌شود
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

به گزارش بیست و سی: محمد دهقان عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز دوشنبه با حضور در جمع دانشجویان تجمع‌كننده در لانه جاسوسی سابق آمریكا، گفت: پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریكا در 13 آبان سال 1358 و فرو ریختن آبروی آمریكا در منطقه، دولت‌مردان این كشور تلاش داشتند تا شكست خود را جبران كنند. 

وی افزود: آمریكا سعی داشت با تهدید، قطع رابطه و فشارهای بین‌المللی علیه ایران، شكست مفتضحانه خود را جبران كند. 

دهقان خاطرنشان كرد: 5 ماه پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریكا توسط دانشجویان پیرو خط امام‌خمینی‌(ره) نیروهای نظامی آمریكا با هماهنگی وابستگان داخلی خود از جمله منافقان و سلطنت‌طلبان سعی داشتند تا هیمنه خود را در منطقه بازگردانند. 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح كرد: آمریكا سعی داشت با ایجاد پایگاهی در صحرای طبس نیروهای خود را وارد تهران كرده و 53 گروگان خود را از لانه جاسوسی آزاد كند اما با اراده خداوند متعال، هیمنه آمریكا فرو ریخت و بر جهانیان ثابت شد كه آمریكا آن قدرتی نیست كه دم از آن می‌زند. 

عضو شورای مركزی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های كشور تأكید كرد: از آن زمان تاكنون همه تلاش آمریكا این است كه مسیر انقلاب اسلامی را منحرف كند و پس از شكست مفتضحانه در صحرای طبس، صدام حسین را تحریك كرد و جنگ هشت ساله ایران و عراق آغاز شد. 

این نماینده مجلس اظهار داشت:‌ محاصره اقتصادی، توطئه‌های متعدد بین‌المللی و سعی در ایجاد توطئه‌های داخلی از اقداماتی بود كه آمریكا علیه انقلاب اسلامی انجام داد اما به اراده خداوند و با هوشیاری ملت ایران تمامی تیرهای دولت‌مردان آمریكا به سنگ خورد. 

وی با اشاره به اینكه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در نبرد مداوم ملت ایران با آمریكا، ایران اسلامی در تمامی صحنه‌ها پیروز میدان بوده است، بیان داشت: آمریكا و رژیم‌صهیونیستی منفورترین دولت‌ها هستند كه جایگاهی در دنیا ندارند. 

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه‌های كشور تصریح كرد: اكنون فریادهای ملت ایران علیه آمریكا در تمامی كشورهای منطقه از جمله مصر، تونس، بحرین، لیبی، اردن و یمن شنیده می‌شود. 

دهقان خاطرنشان كرد: انقلاب اسلامی ایران بدون اینكه دخالتی در امور داخلی كشورهای منطقه داشته باشد، صدای ملتش در كشورهای منطقه شنیده می‌شود. 

نماینده مردم طرقبه و چناران اظهار داشت: ملت‌های منطقه تحت تأثیر انقلاب اسلامی ایران بیدار شدند و به پا خاستند و اكنون بیداری اسلامی در منطقه رخ داده است تا منافع آمریكا به خطر بیفتد. 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه آمریكا تمام تلاش خود را در منطقه انجام می‌دهد تا به‌گونه‌ای قیام‌ها و خیزش‌های مردمی را كنترل و مدیریت كند، گفت: آمریكا تلاش دارد با حمایت برخی از كشورهای منطقه و با سركوب، توطئه و نیرنگ قیام‌های مردمی منطقه را منحرف كند تا منافعش حفظ شود اما به لطف خداوند و بیداری ملت‌ها مسیر انقلاب‌ها به سمت نابودی منافع آمریكا در حركت است. 

وی با اشاره به اینكه آمریكا در مقابل خیزش‌های مردم منطقه دچار دست‌پاچگی شده است، تأكید كرد: نمونه بارز دست‌پاچگی آمریكا در قبال قیام‌های مردم منطقه، مواضع مختلفی است كه این كشور در مقابل این خیزش‌های مردمی گرفته است. 

دهقان افزود: اگر آمریكا با برنامه‌ریزی دست به تحركاتی در منطقه می‌زد این‌گونه دست‌پاچه و دست به گریبان نمی‌شد. آمریكا احمق نیست كه در كشور مصر كه منطقه استراتژیك برای رژیم‌صهیونیستی است، تحرك و تنش ایجاد كند. 

مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگا‌ه‌های كشور با تأكید بر اینكه آینده منطقه از آن ملت‌های مظلوم و ستمدیده است، خاطرنشان كرد:‌دولت‌مردان آمریكا اكنون معترفند كه این تحولات به ضرر آمریكا و به نفع ایران اسلامی است. 

نماینده مردم طرقبه و چناران با بیان اینكه آنچه كه در تونس و مصر اتفاق افتاده در مسیر احقاق حقوق ملت‌هاست، تصریح كرد: آنچه كه اكنون در كشورهای بحرین، لیبی و یمن رخ می‌دهد به ضرر آمریكا و رژیم‌های وابسته به این كشور است. 

وی افزود: آمریكا سعی دارد با كمك ارتش آل‌سعود قیام مردم بحرین را خاموش كند چون منافعش در منطقه به خطر افتاده است. 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حركت‌های مردم منطقه به سمت پیروزی است و به بركت انقلاب اسلامی ایران بیداری اسلامی در منطقه شكل گرفته است. 

عضو شورای مركزی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های كشور تأكید كرد: ممكن است آل‌سعود و آل‌خلیفه چند روزی مردم بحرین را سركوب كنند اما هر چقدر جنایت‌های این رژیم‌ها بیشتر شود، ملت‌ها بیدارتر می‌شوند. 

دهقان با اشاره به اینكه انقلاب اسلامی ایران با خون توانسته است مقاومت كند و این خون‌ها موجب بیداری ملت‌های منطقه شده است، خاطرنشان كرد: اكنون كشورهای عراق، فلسطین، لبنان و مصر همسو با ملت ایران هستند و افتخار می‌كنند كه با كشورمان رابطه دارند. 

وی افزود: برخی از كشورهای منطقه كه هم‌سیاست با آمریكا هستند، ادعا دارند كه ایران در مسائل داخلی بحرین دخالت می‌كند كه در پاسخ باید گفت ایران چه دخالتی در مسائل كشور بحرین داشته است، گرچه اگر موقعیتی برای ملت ایران پیش بیاید مطمئناً در كنار مردم بحرین حاضر خواهد شد. 

نماینده مردم طرقبه و چناران اظهار داشت: آل‌سعود با بی‌شرمی تمام به كشور بحرین لشكركشی می‌كند و بر ضد قوانین بین‌المللی مردم این كشور را به خاك و خون می‌كشد اما ادعا دارد كه ایران در مسائل داخلی بحرین دخالت می‌كند. 

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: سازمان ملل متحد باید شرم كند كه در قبال جنایت‌های صورت گرفته علیه مردم سكوت اختیار كرده است. 

وی در پایان خاطرنشان كرد: نهادهای حقوق بشر و نهادهای بین‌المللی در قبال جنایت آل‌سعود و آل‌خلیفه در بحرین ساكت نشسته‌اند اما ادعا می‌كنند كه ایران در مسائل داخلی این كشور دخالت می‌كند كه باید به این نهادهای بین‌المللی گفت "لعنت بر شما باد ". 


برچسب ها:فریادهای ملت ایران علیه آمریكا، محمد دهقان،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User