تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - افشاگری رئیس سازمان بازرسی كل كشور درباره یك پرونده بانكی
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

به گزارش بیست و سی: به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی كل كشور، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی در گردهمایی امروز مدیران این سازمان با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال جهاد اقتصادی از سوی رهبر انقلاب، گفت: مجموعه قوه قضائیه برای تحقق شعار جهاد اقتصادی در سه بخش پیشگیری، نظارتی و برخوردی فعالیت می‌كند. 

وی با تاكید بر اینكه دستگاه فضایی 20 مأموریت را در حوزه‌های مختلف در سال جاری برای خود تعریف كرده است، تصریح كرد: این ماموریت‌ها قرار است در جلسات آینده مسئولان عالی دستگاه قضایی نهایی شود. 

رئیس سازمان بازرسی كل كشور اظهار داشت: طهارت و پاكی در متن جهاد اقتصادی نهفته است؛ چرا كه موفقیت اقتصادی در فضای آلوده و فسادآمیز به دست نمی‌آید و لذا باید از فضای ایجاد شده در كشور، برای تبیین، توضیح و ترویج سالم‌سازی فضای اقتصادی به خوبی استفاده كرد. 
* توجه ویژه آملی لاریجانی به پرونده مفاسد اقتصادی 

حجت‌الاسلام پورمحمدی با انتقاد از روند مبارزه با فساد اقتصادی گفت: یكی از مشكلاتی كه با آن مواجه هستیم، این است كه در پرونده‌های مربوط به منافع عمومی و بیت‌المال دفاع خوب صورت نمی‌گیرد و این باعث می‌شود حقوق مردم تضییع شود. 

وی افزود: رئیس قوه قضائیه به این مشكل توجه ویژه دارند؛ به طوری كه 90 درصد دستورهایی كه ایشان برای اعمال ماده 18 و اعاده دادرسی می‌دهند، مربوط به پرونده‌های دولتی و دفاع از حقوق بیت‌المال است. 

* وام صد میلیاردی با وثیقه ناچیز 

رئیس سازمان بازرسی كل كشور در ادامه بر گسترش فضای مبارزه با فساد در كشور تاكید كرد و گفت: سازمان بازرسی كل كشور مجموعه‌ای سالم، پاك‌دست و قانون‌مند است و در گسترش فضای مبارزه با فساد در كشور، اصلاً دنبال مسائل سیاسی نمی‌رود. 

حجت‌الاسلام پورمحمدی از پیگیری یك پرونده وام بیش از یكصد میلیارد تومان با وثیقه‌ای كمتر از 3 درصد آن خبر داد و گفت: از كانال‌های مختلف سعی كردند پیگیری این پرونده را متوقف كنند اما مجموعه بازرسی كل كشور با همت و اهتمام لازم و دور از هیاهو یا اقدام سیاسی‌‌ این پرونده را پیگیری و وام ماخوذه را از حساب‌های مختلف شركت نزد بانك‌های مختلف توقیف كرد. 

وی تصریح كرد كه "وام مذكور در حالی اعطا شده بود كه برای آن فقط 3 میلیارد تومان وثیقه گذاشته شده بود و این اقدامات در شرایطی صورت گرفت كه نظام بانكی كشور از معوقه‌های زیادی رنج می‌برد ". 

رئیس سازمان بازرسی كل كشور در پایان اظهار داشت: آنچه برای ما مهم است، این است كه یك رویه منطبق با قانون و نظام ولایی داشته باشیم و در اقدامات و فعالیت‌ها همواره باید مصالح و اهداف عالی نظام و انقلاب را مدنظر قرار دهیم. 


برچسب ها:بازرسی كل كشور،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User