تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - صهیونیسم دشمن مشترك انسان‌هاست
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

آیت‌الله محی‌الدین حائری‌شیرازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار بیست و سی: در مشهد با بیان اینكه هر جنگی یك پیروزی به همراه دارد و بدون شك پیروز این میدان فطرت خدایی انسان است، اظهار داشت: امروز دشمن مشترك انسان‌ها در دنیا زیاده‌خواهی و صهیونیسم است. 
نماینده مردم فارس در خبرگان رهبری، آمریكا را اسیر یهود و صهیونیسم دانست و افزود: مردم آمریكا چون انسان هستند و هر انسانی دارای یك فطرت پاك است روزی علیه این جریان سربلند می‌كنند. 
حائری‌شیرازی با اشاره به اینكه امروز رودخانه شرافت انسان‌ها در مصر، لیبی، بحرین و غزه خروشان شده است، گفت: امروز اگر ارتش مصر كه هنوز دارای فطرت پاكی است با مردم مدارا كند انقلاب مصر به ثمر می‌نشیند. 

وی با بیان اینكه در دنیای امروز شرافت، بی‌شرافتی را می‌بلعد گفت: در كشورهای مستكبران چشمه شهوات و زیاده‌خواهی انسان جاری شده است در حالی كه برخی نگهبان چشمه عفت و شرافت خود هستند. 
نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: در دنیای امروز فطرت و پاكی انسان در یك طرف و رها بودن و آزادی در طرفی دیگر قرار گرفته و به زودی جنگ فطرت با طبیعت در اروپا آغاز می‌شود. 
نماینده مردم فارس در خبرگان رهبری با بیان اینكه لشكركشی آل‌سعود به بحرین نشان از وجود فضایی در بسته در این كشور دارد، اظهار داشت: حوزه‌های علمیه عربستان آزادی را تجربه نكرده‌اند و پنجره ارتباط با دنیا را بر روی خود بسته‌اند. 
حائری‌شیرازی تصریح كرد: عربستان چون كم آورده است امروز رگ گردن كلفت می‌كند، آنها می‌گویند شیعیان مشرك هستند و خود آنها موحد، موحد یعنی اینكه بر انسان خدا حاكم باشد نه آمریكا. 
نماینده مردم فارس در خبرگان رهبری با اشاره به اینكه امام صادق(ع) آزادی مناظره را تاسیس كرد گفت: فعال كردن مناظره در دنیای امروز می‌تواند راهگشای ما در ارتباط با حل بسیاری از موضوعات باشد. 


برچسب ها:انسان‌هاست، آیت‌الله محی‌الدین حائری‌شیرازی،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : شنبه 17 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User