تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - وزارت صنایع و بازرگانی فردی مرتبط با تولید نیاز دارد
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

حسین گروسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  بیست و سیدر شهریار اظهار داشت: كشورهای غربی تلاش بسیاری دارند تا ایران را وابسته به خود كرده و هیچ محصولی در داخل كشورمان تولید نشود. 
وی افزود: این در حالی است كه رسیدن به خودكفایی در همه امورات به ویژه صنعت و كشاورزی طی چند سال اخیر در دستور كاری مسئولان قرار گرفته و موفقیت خوبی نیز حاصل شده است. 

این مسئول ادامه داد: رسیدن به این مهم نیازمند توجه كافی به حوزه صنعت و اتخاذ تصمیمات كلان و كارشناسانه است كه معتقدم تصمیم دولت برای ادغام دو وزارتخانه صنایع و بازرگانی بخش مهمی از این نیاز را فراهم خواهد كرد. 
گروسی افزود: ادغام وزارت صنایع و بازرگانی منجر به اتخاذ تصمیمات واحد در حوزه صنعت و واردات كالاهای صنعتی شده و این امر به طور قطع منافع صنعتگران كشور را تامین میكند. 
وی با اشاره به اینكه باید فردی در راس وزارتخانه صنایع و بازرگانی قرار گیرد كه با تولید و نیازهای آن آشنا باشد، گفت: این تصمیم در صورتی موفق میشود كه ما مدیری آشنا با صنعت كشور، نیازها و مشكلات آن برای وزارت صنایع و بازرگانی انتخاب كنیم. 
نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی افزود: چند گزینه طی روزهای اخیر برای این سمت مطرح شده است كه به اعتقاد من تنها یك نفر از میان آنها با صنعت آشناست. 
گروسی تاكید كرد: به طور قطع مجلس شورای اسلامی در زمان بررسی سوابق فرد پیشنهادی دولت برای وزارت صنایع و بازرگانی به این مهم توجه خواهد داشت. 
وی در پایان خاطرنشان كرد: مجلس به فردی برای این وزارتخانه رای اعتماد خواهد داد كه برای توسعه صنعت كشور و رسیدن به خودكفایی راهكار كارشناسی و عملی ارائه دهد. 


برچسب ها:وزارت صنایع،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User