تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - پروژه ترسیب كربن ایران الگوی جهانی است
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

به گزارش بیست و سی: از بیرجند، كنسئلو وی‌دال صبح امروز در جریان سفر دو روزه خود به خراسان جنوبی و در نشست خبری در بیرجند اظهار داشت: همكاری كشور ایران با undp در راستای اجرای اینگونه پروژه‌ها قابل تقدیر است و ما در راستای اجرای این پروژه ارتباط تنگاتنگی با دولت و سازمان‌های جمهوری اسلامی ایران داشتیم كه این قابل تامل است. 

وی افزود: پروژه ترسیب كربن در حال حاضر به ثمر نشسته است و ما از اینگونه پروژه‌ها كه از سوی هر سازمانی در ایران باشد استقبال می‌كنیم و كمك لازم را برای اجرایی شدن آن انجام می‌دهیم. 
نماینده مقیم سازمان ملل متحد در ایران تصریح كرد: اینگونه پروژه‌ها این قدر جامع است كه نه تنها جوامع محلی عهده‌دار این پروژه‌ها هستند، بلكه حفاظت محیط زیست و افزایش سطح رفاه مردم را به دنبال دارد. 
وی‌دال حضور زنان در اجرای این پروژه را مثبت ارزیابی كرد و گفت: بخشی از موفقیت این پروژه‌ها بر دوش زنان بوده است و من به عنوان یك زن به خود بالیدم كه در این پروژه مهم زنان نیز نقش داشتند. 
وی ادامه داد: قطعا ارزش نهایی این موفقیت متعلق به نهادهای ملی ایران و مردم بومی منطقه است و افتخار این پروژه متعلق به مردم این منطقه و سازمان‌های مربوط به استان است و سبب افتخار ما بوده كه این مجموعه نیز كمك كوچكی در به ثمر نشستن این پروژه داشته است. 
نماینده مقیم سازمان ملل متحد در ایران اظهار داشت: البته ارتباط و همكاری با ایران تنها منحصر به دفتر عمران سازمان ملل نیست، بلكه از طریق نهادهای دیگر مانند یونیسف، صندوق ملل متحد و مدیریت محیط زیست است كه این مجموعه همكاری تنگاتنگی را با تیم‌های متخصص ایرانی در زمینه‌های مختلف دارد. 
وی‌دال به برخی از پروژه‌های مشترك با ایران اشاره كرد و افزود: از جمله این پروژه‌ها می‌توان به حفاظت از محیط زیست و تغییرات آب و هوایی اشاره كرد. 

* پروژه ترسیب كربن به بخشی از زندگی مردم تبدیل شده است 
وی به شاخص‌های این پروژه اشاره كرد و گفت: یكی از نكات مهم در این پروژه این است كه پروژه مذكور تبدیل به بخشی از زندگی مرد بومی منطقه شده است و شیوه رفتار با محیط زیست در این مردم نهادینه شده است و این سبب تثبیت این پروژه می‌شود. 
نماینده مقیم سازمان ملل متحد در ایران اظهار داشت: قطعا این پروژه فاز چهار و پنج نیز دارد، چراكه این بخشی از زندگی مردم شده است علاوه بر این با توجه به ظرفیت موجود در استان و همكاری مقامات كشوری ما نیز همكاری می‌كنیم، چرا‌كه با كمترین هزینه دستاوردهای خوبی را شاهد هستیم. 


برچسب ها:پروژه ترسیب كربن،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User