تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - مشاركت ایران در ساخت پروژه‌های جام جهانی 2022 فوتبال
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

احمد راستی امروز دربیست و سی:در بندرعباس با اشاره به اولویت‌های وزارت كار در جنوب كشور و به ویژه هرمزگان اظهار داشت: ظرفیت‌های كشور به ویژه در منطقه جنوب منحصر به فرد است. 

وی با اشاره به حضور هرمزگان در نمایشگاه‌های بین‌المللی سرمایه‌گذاری افزود: به گفته بسیاری از كارشناسان و سرمایه‌گذاران، سرمایه‌گذاری در استانی همانند هرمزگان با توجه به توانایی‌ها و ظرفیت‌های موجود از سایر نقاط منطقه برای سرمایه‌گذار مقرون به صرفه‌تر است. 

مشاور وزیر كار و امور اجتماعی در حوزه سرمایه‌گذاری كشورهای خلیج فارس ادامه داد: آبزی‌پروری، صنعت، گردشگری از جمله اولویت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در هرمزگان است كه دستگاه جذب سرمایه‌گذاری و بازار كار استان نیز به سرمایه‌گذاران این بخش توجهی ویژه دارد. 
وی اضافه كرد: ‌اداره كار و امور اجتماعی استان نیز شناسایی اولویت‌های سرمایه‌گذاری هر شهرستان را چه در بخش داخلی و چه در بخش خارجی در دستور كار قرار داده است. 
راستی از رایزنی وزرای كار كشورهای ایران و قطر با هدف مشاركت شركت‌ها و سرمایه‌گذاران ایرانی در ایجاد پروژه‌های جام جهانی فوتبال قطر كه مقرر است سال 2022 در این كشور برگزار شود، خبر داد. 
وی افزود: هر چند كه بیش از 10 سال به آغاز این رویداد بزرگ ورزشی زمان است اما در صورت تمایل دولت قطر، ایران نیز می‌تواند همانند سایر سرمایه‌گذاران بخش اعظمی از امور زیرساختی پروژه‌های جام جهانی را به عهده بگیرد. 
راستی با اشاره به تبادلات و تعاملات مردم استان‌های بوشهر و هرمزگان و حضور طولانی مدت سرمایه‌گذاران دو كشور در این استان‌ها و بالعكس، این استان‌ها می‌توانند در این مبحث حضوری موفق داشته باشند. 
این مسئول بیان داشت: باید بازارهای داخلی و خارجی را تشویق به خرید تولیدات ایرانی كرد تا از این طریق زمینه توسعه و ایجاد توان رقابت را در شركت‌های تولیدی داخلی فراهم آید. 
وی ادامه داد: توسعه تكنولوژی و ارتقای ساختار بنگاه‌های اقتصادی كنونی نیز از دیگر اموری است كه می‌تواند فضای كسب و كار كشور را متحول كند. 
راستی یادآور شد: در این راستا باید به توسعه مهارت‌های كسب و كار، كارآفرینی و برگزاری دوره‌های افزایش مهارتی با هدف انطباق مهارت‌ها و نیازهای بازار كار توجه شود. 
مدیركل كار و امور اجتماعی هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه باید سال‌جاری را سال شكوفایی اشتغال و سال طلایی بازار كار در ایران بدانیم، گفت: طبق سیاست‌های دولت و با وجود برگشت اعتبارات یارانه‌ها كابینه قصد دارد اعتبارات و تسهیلات ویژه‌ای را برای توسعه اشتغال و ایجاد شغل به مناطق مختلف تزریق كند كه امید می‌رود با توجه به كارنامه هرمزگان طی سال 89 میزان تسهیلات اختصاصی به استان راضی كننده باشد. 
وی در ادامه با بیان اینكه وزارت كار به تقویت و كمك به مشاغل خانگی نیز توجهی ویژه‌ای دارد، ابراز داشت: امروزه مشاهده می‌كنیم كه كشورهای همانند چین تولیدات خانگی خود را جهانی كرده و از این طریق درآمدهای هنگفتی را نصیب اقتصاد كشور خود كرده‌اند كه در این راستا از رسانه‌ها انتظار می‌رود، تا به این موضع نیز توجه كافی داشته باشند. 


برچسب ها:2022 فوتبال، ایران،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User