تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - اقدامات تروریستی، عقاید الحادی و تفكرات شیطانی با 3 بار دستگیری
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

یك مقام مطلع به خبرنگار بیست و سی گفت: رئیس فرقه كیهانی بار اول در اوایل اردیبهشت و بار دوم حدود سه هفته قبل به مدت 24 ساعت دستگیر و سپس آزاد شد اما از آنجایی كه از اقدامات الحادی دست برنداشت و به قوانین و مقررات تن نداد و خود را اصلاح نكرد برای سومین‌بار دستگیر شد. 

وی اظهار داشت:‌ رئیس فرقه انحرافی كیهانی بار اول به دلیل دایر كردن دفاتر متعدد و ترویج افكار انحرافی و ادعای دروغین درمانگری دستگیر شد؛ درحالی كه برای فعالیت هیچ مجوزی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی نداشت. بر همین اساس به نامبرده برای شفاف كردن فعالیت‌ها دو ماه مجوز داده شد اما نامبرده همچنان دست از ارتداد و قانون‌شكنی برنداشت. 

وی اظهار داشت: سركرده گروه ادعاهای كفر‌آمیزی دارد. شیطان را معلم اول انسان می‌داند، او را موحدترین فرد خلقت می‌داند، معتقد است شیطان ركورددار عبادت بوده است و العیاذ بالله عقیده دارد شیطان اگر سجده هم می‌كرد، خدا می‌خواست او را از درگاهش بیرون كند. 

وی یادآور شد: سركرده این فرقه مدعی است ما به مقام خدایی می‌رسیم، عوالم را طی كرده و به ملكوت می‌رسیم و جهان موازی و بی‌نهایت ناسوتی داریم. سركرده این فرقه انحرافی همچنین معتقد است؛ پیامبر خودش قرآن را نوشته و العیاذ بالله قرآن پر از تناقض است. 

مقام آگاه اضافه كرد: وی به فعالیت‌های خود ادامه داد و از یكی از كشورهای آسیای میانه دكترای افتخاری دریافت كرد كه از نظر وزارت علوم این مدرك فاقد اعتبار و ارزش است. پیرو این سفر تعدادی از مدیران نزدیك به خود را ظرف یك هفته به خارج فرستاد و عده‌ای برای دوره فرادرمانی از كشور خارجی مجوز دریافت كردند كه این حركت بعد از دستگیری مشكوك به نظر می‌رسید. 

وی تاكید كرد: این فرقه انحرافی عقیده دارد ارمنستان پایگاه ادیان مختلف در شرق كره زمین است و هر دینی در آینده در آن كرسی خواهد داشت و ما بایستی سریع كرسی مورد نظر خود را در این كشور كسب كنیم. 

منبع مطلع تصریح كرد: رئیس فرقه انحرافی كیهانی حتی نتوانسته دیپلم خود را كسب كند و با مدرك دكترای افتخاری كه پس از تخلفاتش دریافت كرده سعی می‌كرد مردم را فریب دهد. با اینكه به وی مهلت داده شد تا برای دوره روان‌شناسی و فرادرمانی مجوزهای لازم را از وزارتخانه‌های ذی‌ربط از قبیل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و كشور دریافت كند، هیچ اقدامی انجام نداد و مخالفین خود را با عنوان مافیای دارو تخطئه می‌كرد. 

وی اظهار داشت: این فرقه انحرافی به هشدارها توجه نكرد و در نتیجه یكی از افراد وابسته به آن كه مدارك، كتاب‌ها و سی‌دی‌های انحرافی و گمراه‌كننده فرقه ضاله را توزیع می‌كرد، دستگیر شد. این فرقه افراد دیگری را برای توزیع محصولات انحرافی به كار گماشت كه 5 روز قبل سه نفر این افراد بازداشت و روانه زندان شدند. همچنین كتاب‌های ضاله و سی‌دی‌های گمراه كننده نیز ضبط گردید. 

مقام آگاه افزود: برخی از مردم كه متوجه فریب این گروه شده بودند با استفتائاتی از مراجع تقلید در مورد این گروه ضاله جویا شدند كه پاسخ علما و مراجع، تعطیلی جلسات این فرقه ضاله و انحرافی و برخورد قضایی با مسئولان آن بود. 

بنابر اعلام مراجع ذی‌ربط نام‎برده همچنین دارای سوابق گروهكی بوده و مدعی عرفان اسلامی - ایرانی می‌باشد. همچنین ادعای درمان بیماران با اتصال به روح‌ القدس (فرادرمانی) را دارد. وی همچنین در زمینه گناه تسخیر اجنه نیز فعالیت دارد. 

منبع مطلع همچنین به اقدامات تروریستی این گروهك اشاره كرد و گفت:‌ فرقه كیهانی طی 2 سال گذشته، 2 فقره ترور تشكیلاتی داشته كه شاكیان پیگیر شكایت خصوصی از وی هستند. 

وی اضافه كرد: دو تن از مریدان اولیه این گروه كه پس از مدتی پی به انحراف آنها بردند و پیگیر روشنگری و محكومیت این فرقه در دادگاه بودند از سوی عوامل این فرقه تهدید و مورد ترور قرار گرفتند. یكی از این افراد وقتی متوجه شد كه نامبرده دیپلم و سواد آنچنانی ندارد و همسرش با القای این افراد از نزد وی فرار كرده و به نزد اعضای فرقه رفته و اسیر این فرقه شده از آنها شكایت كرد و فرد دیگر كه با دایر كردن كلاس‌های جدید انحرافات این فرقه را برملا می‌كرد، مورد ترور قرار گرفتند. نام‎برده اخیرا از حادثه ترور به طرز معجزه‌آسایی نجات پیدا كرده و شكایت از كسانی را كه او را از طریق پیامك تهدید كرده بودند؛ در دستگاه قضایی پیگیری می‌كند. 

جزییات بیشتر از اتهامات این فرقه طی روزهای آینده منتشر خواهد شد. 


برچسب ها:اقدامات تروریستی،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : جمعه 23 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User