تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - رژیم صهیونیستی در محاصره آتش خشم هزاران مسلمان قرار گرفت
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

به گزارش فارس، مردم كشورهای عربی سوریه، لبنان، اردن، مصر و فلسطین بخصوص جوانان آنان، امروز فلسطین اشغالی را در محاصره تظاهرات خود در آوردند.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت امروز نوشت: همسایگاه اسرائیل آماده برگزاری مراسم روز یوم النكبه با تظاهرات‌هایی پرشور در مرزهای اسرائیل هستند.
از ساعتی پیش تظاهرات مردم و نزدیك شدن آنان به مرز فلسطین اشغالی در مرز جولان اشغالی در سوریه، لبنان، مرز اردن، مرز مصر و كرانه باختری در فلسطین آغاز شده است.

روزنامه یدیعوت آحارونوت تصریح كرد: در عین حال اسرائیل نیروهای امنیتی و پلیس را به همراه افسران آموزش دیده برای مواقع آشوب در همه جای اسرائیل مستقر كرده است.


روزنامه الاخبار لبنان گزارش كرد كه در لبنان 500 دستگاه اتوبوس فلسطینی‌های مقیم اردوگاه‌های فلسطینی در این كشور را به مرزهای جنوبی اسرائیل منتقل می‌كند.


این در حالی است كه تظاهرات مردم لبنان و آوارگان فلسطینی در این كشور از الناقوره به سوی مارون الرأس انجام می‌شود؛ مارون‌الرأسی كه یكی از مناطق جنگی در زمان جنگ این رژیم علیه لبنان بود.


بر اساس گزارش‌های خبری تاكنون در مرز سوریه در جولان اشغالی با فلسطین اشغالی چهار نفر كشته و ده‌ها نفر زخمی شده‌اند و درگیری همچنان ادامه دارد.


همچنین در نقطه مرزی مارون‌الرأس در لبنان در مرز فلسطین اشغالی نیز تاكنون چهار نفر به شهادت رسیدند و دست كم 15 نفر مجروح شده‌اند.


مردم فلسطینی مقیم اردن به همراه جوانان این كشور نیز در مرز فلسطین اشغالی نیز دست به تظاهرات زدند و علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی هشدار دادند.


در مرز مصر نیز هزاران مصری از روزهای گذشته وارد شهر العریش شدند و خود را به صحرای سیناء رساندند تا خشم خود را در سالروز اشغال فلسطین از اقدامات و اشغالگری رژیم صهیونیستی نشان بدهند.


گفته می‌شود تظاهرات كنندگان مصری با تجمع در نزدیكی پل معروف «دوستی» تلاش كردند كه خود را به مرز رفح (نقطه مرزی غزه-مصر) برسانند اما معلوم نیست كه پلیس مصر با آنان مقابله خواهد كرد یا خیر.


برچسب ها:رژیم صهیونیستی،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User