تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - دانشجویان باید پرچمدار جهاد اقتصادی باشند
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

به گزارش بیست و سی: از رودهن، محسن رضایی در نخستین همایش ملی جهاد اقتصادی كه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن برگزار شد، اظهار داشت: شعار امسال به عنوان جهاد اقتصادی مفهوم مبارزه را در بردارد تا جنگ و بیشتر به عنوان مبارزه اقتصادی معنا پیدا می‌كند. 
وی اضافه كرد: این مبارزه دو نوع بوده كه نوع اول آن مبارزه با فقر، گرانی و عقب‌ماندگی اقتصادی و نوع دوم آن مبارزه با تحریم‌ها، كارشكنی‌ها و محدودیت‌هایی است كه برای ورود فناوری به ایران از سوی آمریكایی‌ها و غربی‌ها اعمال شد. 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: در جهاد اقتصادی این مفهوم وجود دارد كه با بیكاری، فقر، گرانی، عقب‌ماندگی، محدودیت‌های دشمن و تحریم‌های اقتصادی غرب علیه ایران مبارزه شود و در مجموع تعبیر و تفسیر جهاد اقتصادی مبارزه است. 
رضایی گفت: واضح است كه به تمام اهداف این شعار در این سال نمی‌رسیم اما برای رسیدن به آن از امسال آغاز می‌كنیم و انتظار می‌رود كه در كل بدنه اقتصاد ایران تا سال‌ها بعد ادامه پیدا كند تا اینكه بتوانیم از دستاوردهای آن استفاده كنیم. 
وی تصریح كرد: البته امسال هم این شعار باید دستاوردی داشته باشد و به نتایجی در اقتصاد ملی برسیم و در سال‌های بعد نیز این راه را ادامه دهیم و ادبیات این موضوع در اقتصاد و فضای سیاسی اداری كشور نمود پیدا كند. 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح كرد: امسال باید ادبیات جهاد اقتصادی را بفهمیم و برای تحقق این شعار برنامه ریزی و تمرین كنیم و به جلو برویم. 
رضایی اضافه كرد: دانشجویان باید در نهضت و جنبش جهاد اقتصادی پیشگام شوند و به سمت جلو حركت كنند و پرچمدار جهاد اقتصادی باشند. 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شما در هر كارخانه‌ای كه قدم بگذارید، متوجه می‌شوید، كارگر و كارفرما به جای اینكه اعضای یك خانواده باشند، روبه‌روی هم ایستاده‌اند، یعنی كارفرما برای كارگر دلسوزی نمی‌كند و نمی‌داند كه كارگر چه مشكلاتی دارد، چون این یك ارتباط انسانی نیست و تنها یك ارتباط فیزیكی و مادی برقرار است و كارفرما نیز فقط میزان ساعت كار را در نظر دارد. 
رضایی افزود: اگر این معادله عوض شود، مشاهده می‌كنید كه چه انقلابی در اقتصاد ایران اتفاق می‌افتد و اگر كارفرمایان، كارگران را اعضای خانواده خود بدانند و ببینند كه كارگران چه مشكلاتی دارند و كارگران نیز كارخانه را مانند ملك پدری خود بدانند، راندمان كار بالا می‌رود. 
وی تصریح كرد: زمانی ما به این نقطه مطلوب می‌رسیم كه كارگر و كارفرما هر دو احساس كنند كه تولیداتشان برای مفتخر كردن نام و آوازه ایران در دنیاست. 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اگر انگیزه‌های غیرمادی را در اقتصاد وارد كنیم، تحولی بزرگ در ایران به وجود می‌آید. 
این همایش با هدف تحلیل مفهوم جهاد اقتصادی با حضور مصباحی مقدم عضو كمیسیون اقتصادی مجلس، شهردار رودهن، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن برگزار شد. برچسب ها:محسن رضایی،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : جمعه 30 اردیبهشت 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User