تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - عزم مجلس برای سامان دادن سریعتر ادغام وزارتخانه‌ها
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

به گزارش بیست و سی :محسن كوهكن نماینده مردم لنجان و سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی س با اشاره به جلسه عصر روز گذشته هیئت رئیسه مجلس، به ارائه گزارشی از این جلسه پرداخت و اظهار داشت: در این جلسه در رابطه با مسائل داخلی و اداری خود مجلس مباحثی مطرح و تصمیماتی اخذ شد. 

وی موضوع بعدی بررسی شده در جلسه هیئت رئیسه مجلس را مسئله ادغام وزارتخانه‌ها دانست و گفت: بخش عمده‌ای از جلسه هیئت رئیسه مجلس به بحث پیرامون ادغام وزارتخانه‌ها و مذاكرات انجام شده در این زمینه با دولت و گزارش ارائه شده به همه نمایندگان در زمینه ادغام‌ها گذشت. 

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه یادآور شد: اراده مجلس بر این است كه هر چه سریعتر تكالیف دولت در ماده 53 قانون برنامه پنجم توسعه كشور و ادغام وزارتخانه‌ها و كاهش تعداد آنان از 21 به 17 وزارتخانه سر و سامان یابد و به نتیجه برسد تا وزاتخانه‌های جدید ایجاد شوند و وزرای این وزارتخانه‌ها نیز مشغول به فعالیت شوند. 

محسن كوهكن بر همین اساس تصریح كرد: در این جلسه مقرر شد پیرو مذاكرات انجام شده با دولت، قوه مجریه سریعتر لوایح ادغام وزارتخانه‌ها را به مجلس ارائه دهد و حتی اگر در جایی نیاز باشد، مجلس نیز برای ادغام‌ها طرح ارائه دهد تا هر چه سریعتر بررسی ادغام وزارتخانه‌ها سر و سامان یابد تا مانند ادغام وزارتخانه‌های "راه و ترابری " و "مسكن و شهرسازی " كه تعیین تكلیف شده و وزارت "راه و شهرسازی " تشكیل و وزیر این وزارتخانه جدیدالتأسیس نیز مشخص شد، موضوع ادغام سایر وزارتخانه‌ها نیز با رعایت احكام آیین‌نامه داخلی مجلس سامان یابد. 


برچسب ها:عزم مجلس،
ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : دوشنبه 6 تیر 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User