تبلیغات
BYSTSY.IR|پایگاه خبری تحلیلی بیست و سی - آموزش بدین خبرنگاران ورزشی و فوتبال‌نویس رو
خبر نامه بیست و سی

خبر نامه بیست سی


سایت بیست و سی یک سایت مستقل است که هیچ خط قرمزی ندارد چون نویسنده این سایت معتقد است که موضوعی وقتی خبر می شود باید به دست مخاطب برسد .
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
آرشیو سایت
خبرنگاران ما
موضوعات
لینک دوستان
آمار و ارقام سایت
  • كل بازدیدها : 485
  • بازدید این ماه : 125
  • بازدید ماه قبل : 147
  • كل مطالب ارسال شده:
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
    به نظر شما از نبودن علی مطهری در مجلس، کدام گروه بهره بیشتر ی می برد؟

پیوندهای روزانه
گزارش تصویری
جوانفكر اخبار مهم برخی رسانه‌ها را جعلی خواند
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما 		AmmarName.ir
برچسب


تبلیغات در پایگاه خبری بیست و سی

به گزارش بیست و سی: عزیزالله محمدی  با اعلام این خبر و با اشاره به امضای تفاهم‌نامه همكاری با اداره‌كل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد اظهار داشت: این تفاهمنامه، همكاری‌های مشترك در حوزه‌های متنوع كاری بین سازمان لیگ و اداره‌كل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد را شامل می‌شود. 

وی ادامه داد: یكی از موضوعاتی كه در این تفاهمنامه پیش‌بینی شده است، آموزش خبرنگاران حوزه ورزش به‌خصوص فوتبال است تا بتوانیم از ظرفیت‌های اداره‌كل مطبوعات داخلی در امر آموزش این دسته از خبرنگاران استفاده كنیم و از این طریق نظم خاصی در حوزه خبرنگاران ورزشی ایجاد شود. 

* انتخاب و تقدیر از نشریات برتر ورزشی و فوتبالی 
----------------------------------------------------------- 

رئیس سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال یكی دیگر از مفاد تفاهمنامه امضا شده را موضوع بیمه خبرنگاران ورزشی دانست و خاطرنشان كرد: انتخاب نشریات برتر ورزشی و فوتبالی نیز در این تفاهمنامه پیش‌بینی شده است كه با همكاری اداره‌كل مطبوعات داخلی، نشریات ورزشی به‌خصوص در حوزه فوتبال كه از سطح مناسب و كاركرد حرفه‌ای برخوردارند و موازین اخلاق رسانه‌ای را نیز رعایت می‌كنند، پس از انجام بررسی و داوری آثار، معرفی خواهند شد. 

محمدی معرفی نشریات برتر ورزشی را گامی موثر برای ارتقا و بهتر شدن محتوای این دسته از نشریات دانست و تصریح كرد: در واقع قصد داریم با این اقدام، الگوی مناسبی را برای نشریات فعال ورزشی و فوتبال كشور ارائه كنیم و در این قالب از نشریات برتر تقدیر می‌شود البته این امر در قالب كارگروه مشترك انجام خواهد شد. 

* توزیع رایگان نشریات ورزشی در میادین ورزشی 
---------------------------------------------------------- 

رئیس سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال در خاتمه به توزیع رایگان نشریات ورزشی در میادین ورزشی و استادیوم‌ها بر اساس این تفاهمنامه نیز اشاره كرد و یادآور شد: با كمك سازمان لیگ و با تامین هزینه‌ها به‌صورت 2 طرفه، نشریات ورزشی به‌صورت رایگان در استادیوم‌ها، میادین و مسابقات ورزشی توزیع می‌شوند تا از این طریق به اقتصاد مطبوعات ورزشی نیز كمك شود. 

ارسال توسط مصطفی شیری | تاریخ : دوشنبه 13 تیر 1390 | نظرات ()
تمام اخبار برگزیده ی روز
عناوین آخرین مطالب ارسالی از پایگاه خبری بیست و سی
صفحات دیگر

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Online User